It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Restaurace

Jsme restaurace s bezbariérovým přístupem v centru Prachatic. K sezení je uvnitř restaurace 60 míst a v létě nabízíme dalších 28 míst na prosluněné zahrádce. Přes oběd nabízíme výhodná obědová menu. Jídelní lístek upravujeme každý týden – 14 dní. Nabízíme 3 druhy českého točeného piva. Pro milovníky kávy nabízíme několik druhů káv připravovaných z kvalitních zrn kávy Davidoff. Přijímáme rezervace na svatební hostiny, smuteční hostiny, firemní večírky, aj. Je zde i možnost ubytování a to ve dvou dvoulůžkových pokojích. K dispozici je samozřejmě bezplatné wi-fi připojení. V době obědů je restaurace nekuřácká. Motorkářům nabízíme zamčení motorek přes noc v garáži.

Další služby

Nabízíme organizaci a přípravu svatebních hostin, karů, firemní večírků, apod. Je možné i promítání videí, či fotografií v zadní části restaurace či hudba dle vlastního výběru. Další služby:

  • Parkoviště
  • Ubytování
  • Dětské hřiště
  • Letní terasa

Dostávat newsletter